„Jeśli wyznaczysz sobie absurdalnie ambitne cele i poniesiesz porażkę, i tak będzie to większe osiągnięcie niż sukces większości ludzi” 

James cameron

Organizacja Wydarzeń Sportowych

W dniu 18 marca 2016 roku na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie zorganizowaliśmy pierwszą w historii zawodową galę MMA z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Patronat nad wydarzeniem objął Rektor-Komendant WSOSP. Na kanwie tamtych wydarzeń powstała federacja Armia Fight Night promująca polskich żołnierzy walczących wręcz.

Jesteśmy Ekspertami Sportów Walki

Jesteśmy grupą promotorsko – menedżerską zajmującą się boksem oraz mieszanymi sztukami walki. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu, miłości do sportu i przyświecającym ideałom wpłyniemy na korzyść całej dyscypliny – zawodników oraz innych organizacji MMA w kraju

Jesteśmy żołnierzami

Naszym celem jest promowanie sportów walki w całym kraju, a w szczególności w kręgach wojskowych. Chcemy pokazać młodych, odważnych żołnierzy Wojska Polskiego, którzy samodoskonalą się w dziedzinie sportów walki, co w sposób bezpośredni przekłada się na ich poziom pewności siebie i dyscypliny – cech niezbędnych u każdego mundurowego.

Naszą wizytówką jest poziom sportowy

Nasi zawodnicy to najlepsi sportowcy w kraju. Naszą misją jest zapewnić im jak najlepsze warunki do nieustannego rozwoju, tak by mogli osiągnąć spektakularne sukcesu sportowe.

Pomagamy

Jesteśmy zaangażowani również w liczne akcje społeczne. Odpowiedzieliśmy na kampanie związane z krwiodawstwem organizowane przez JWK w Lublińcu „Cisi i skuteczni” ; „Mam TO we krwi”; jak również „Krwawy Sport” W Fight Wight znajdziemy, także przedstawicieli fundacji DMKS, która powadzi działalność na rzecz chorych na białaczkę.

0