Krzysztof Gutowski

Mówi się o nim, że to największy prospekt tej kategorii wagowej w kraju. Nie bezpodstawnie. 5 walk. 5 ciężkich nokautów. Jego specjalność to błyskawiczne uderzenia kolanami, po których nikt nie jest w stanie kontynuować walki. W skrócie : obserwujecie Państwo narodziny nowej gwiazdy federacji Armia Fight Night.

Formuła: MMA
Styl bazowy: Muay Thai
rekord zawodowy : 5-0 (5 KO)
kat. wagowa: 66 kg

ppor. Nikodem Ziemecki

Oficer Wojska Polskiego, Mistrz Polski oraz młodzieżowy mistrz Polski MMA 2015 roku. Był również posiadaczem pasa AFC w kat. 84 kg. Reprezentował naszą Ojczyznę na Mistrzostwach Świata MMA w Las Vegas w 2016 roku. Nikodem ceniony jest za mistrzowskie wyszkolenie techniczne, dzięki czemu często pomagał w przygotowaniach do kolejnych walk największym gwiazdom MMA na świecie, takim jak chociażby Krzysztof Jotko.

Formuła: MMA
styl bazowy : brazylijskie jiu-jitsu
rekord amatorski: 21 zwycięstw (14 przed czasem) – 1 porażka
rekord Armia Fight Night : 0-1
kat. wagowa: 84 kg

Szer. Dominik Chmiel

Dominik Chmiel to czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu –
aż 5 z 8 wygranych pojedynków kończył przed czasem poddając swoich rywali zróżnicowanymi dźwigniami i duszeniami. Jest to jednocześnie najpopularniejszy zawodnik w mundurze w kraju – może się poszczycić aż trzema tytułami Mistrza Wojska Polskiego w MMA.

Formuła: MMA
Styl bazowy : brazylijskie jiu-jitsu
rekord zawodowy : 8-5
kat. wagowa: 77 kg

Roger Garbaczewski

Roger Garbaczewski sporty walki ma we krwi. Pasją do sportu zaraził go w młodym wieku ojciec – trener kadry narodowej w kick-boxingu. Od tamtej pory stoczył blisko 200 walk, rywalizując z najlepszymi zawodnikami na świecie. Roger jest dwukrotnym zdobywcą Pucharu Świata federacji WAKO. Teraz doświadczenie z ringów amatorskich przenosi do oktagonu Armia Fight Night udowadniając, że K-1 na najwyższym poziomie może być równie widowiskowe jak MMA.

Formuła: K-1
Styl bazowy: kick-boxing
rekord zawodowy : 8-2
kat. wagowa: 75 kg

Maciej Kierzkowski

Przedstawiciel młodego pokolenia MMA. Trenuje mieszane sztuki walki od 14 roku życia. Jeszcze nie rozpoczął oficjalnie kariery zawodowej, a już przyciąga na wydarzenia setki swoich kibiców. Prawdopodobnie dlatego, że nigdy nie zostawia decyzji o zwycięstwie w rękach sędziów. Gdy wejdzie do oktagonu, zawsze odpala dynamit w swoich pięściach, co pozwala sądzić, że zawodowy debiut będzie największym debiutem roku 2018 w tej kategorii wagowej.

Formuła: MMA
Styl bazowy: MMA
rekord pół-zawodowy : 4-1
kat. wagowa: 70 kg

szer. Mateusz Zawadzki

Mateusz w sportach walki jako zawodowiec jest już blisko 10 lat.
Ten doświadczony sportowiec mierzył się z całą czołówką sportów walki w Polsce – zawodnikami takimi jak Mateusz Gamrot (KSW 23) i Kamil Gniadek (KSW 30). Niestety nie omijały go również rozmaite kontuzje. Teraz, gdy wyleczył już rany po ciężkich bitwach, powraca do klatki Armia Fight Night udowodnić, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sportach walki.

 

Styl bazowy: MMA
rekord MMA : 12 – 13 – 2
kat. wagowa: 77 kg

Paulina Raszewska

Paulina to zawodniczka współpromowana przez federację KSW i Armia Fight Night.
Od momentu pojawienia się w środowisku sportów walki wzbudziła niemałą sensację. Świetne pojedynki oraz niebywały urok osobisty szybko dały jej dużą popularność. Zdobywała kolejno Mistrzostwo Polski w formułach : k-1 , sanda i muay thai, realizując się jednocześnie jako dziennikarka sportowa oraz trenerka klubu KSW. Na swoi koncie ma również wygrany zawodowy pojedynek bokserski. Wszystkie te atuty tworzą z Pauliny prawdziwy diament, który już niedługo zaprezentujemy w oktagonie Armia Fight Night.

 

Styl bazowy: kick-boxing
rekord amatorski : 26 – 3
kat. wagowa: 52 kg

0